از کدام بانک‌ها وام خرید کالا بگیریم؟

تاریخ ارسال : 08 دسامبر 2021 ساعت : 10:10 ق.ظ 0 نظر
Print Friendly, PDF & Email

برخی از بانک‌های فعال در شبکه بانکی در طرح‌های تسهیلاتی خود، وام خرید کالا با کارت‌های اعتباری به مشتریان خود می‌دهند. اما کدام بانک‌ها وام خرید کالا می‌دهند و مبالغ این وام‌ها چقدر است؟
 

بانک رفاه

این بانک تسهیلاتی را به منظور خرید لوازم خانگی، اداری و… بدون نیاز به سپرده‌گذاری و میانگین حساب می‌دهد. سقف وام پرداختی این بانک ۵۰ میلیون تومان است و متقاضیان تا حداکثر ۳۶ ماه این وام را پرداخت کنند.

نرخ سود این تسهیلات هم ۱۵ درصد تعیین شده و ماهانه متقاضی باید یک میلیون و ۷۳۳ هزار تومان قسط بپردازد.

یکی از شروط دریافت این وام این است که متقاضی  مجاز است تا از برندهای ایرانی، کالای ایرانی خریداری کند.
 

بانک انصار

بانک انصار در طرح وام خرید کالا خود تا سقف ۵۰ میلیون تومان وام می‌دهد. مبلغ این وام برای زوجین ۱۰۰ میلیون تومان است یعنی هر یک از زوج‌ها می‌تواند ۵۰ میلیون تومان وام دریافت کند.

مدت بازپرداخت این تسهیلات، در قالب اقساط ۴۸ ماهه با سود ۱۵ درصد است. این تسهیلات در قالب کارت اعتباری به متقاضی پرداخت می‌شود. در این طرح افراد تنها می‌توانند کالای ایرانی از فروشگاهایی که بانک مشخص کرده است خریداری کنند.
 

بانک مهر ایران

در این طرح مشتریان بدون نیاز به سپرده‌گذاری می‌توانند، با توجه به سهمیه ماهانه شعب، از وام قرض‌الحسنه برای خرید کالا یا خدمات استفاده کنند.

همه افرادی که قصد خرید کالا یا خدمات دارند می‌توانند به جای خرید نقدی، از خرید اقساطی بدون سود در این طرح استفاده کنند.

این تسهیلات با سود چهار درصد اعطا می‌شود. تعداد اقساط طرح کالا کارت هم یکی از حالت های ۶ ،۹ ،۱۲ و ۱۸ ماهه است. حداکثر مبلغ این وام هم ۵۰ میلیون تومان است.
 

 بانک ملت

این بانک تا سقف ۵۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۱۲ ،۲۴ و ۳۶ ماهه و با نرخ سود ۱۰، ۱۴ و ۱۵ درصد وام می‌دهد. مهلت استفاده از این کارت برای خرید اقساطی از فروشگاه‌های مشخص شده توسط بانک ملت، ۱۲۰ روز مشخص شده است.

* تجارت نیوز

دیدگاه شما

خبرنامه