جمله باورنکردنی سحر قریشی درباره عشقش به تتلو + عکس

تاریخ ارسال : 19 مارس 2022 ساعت : 11:10 ق.ظ 0 نظر
Print Friendly, PDF & Email
جمله باورنکردنی سحر قریشی درباره عشقش به تتلو + عکس

سحر قریشی شب گذشته به صورت رسمی با انتشار عکسی دو نفره با تتلو جمله ای احساسی را برای او منتشر کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از وقت صبح، سحر قریشی بازیگر مطرحی که مدتی است برای ازدواج با تتلو در ترکیه به سر می برد شب گذشته جمله ای باورنکردنی را در وصف تتلو به اشتراک گذاشت.

جمله باورنکردنی سحر قریشی درباره عشقش به تتلو + عکس

سحر قریشی با اقداماتی که در این چند وقت اخیر کرد به احتمال زیاد قید بازیگری و ایران را زد. سحر قریشی وارد رابطه ای عجیب با امیر تتلو شد. سحر قریشی به ترکیه سفر کرد و وارد در خانه امیر تتلو ساکن شد. سحر قریشی ابتدا فیلمی در اینستاگرام منتشر کرد و پس از توئیتی کرد و از امیر تتلو تعریف کرد.

سحر قریشی در سالهای اخیر به ایفای نقش در خیلی از فیلم ها و سریال ها پرداخته است. سحر قریشی دو بار ازدواج کرده و هر دو بار جدا شده است. شهرت سحر قریشی با بازی در سریال دلنوازان زیاد شد.

سحر قریشی که سریال محبوب نیسان آبی را داشت در اتفاقی باورنکردنی با امیر تتلو وارد رابطه شد و به ویلا او در ترکیه رفت.

مهدی طارمی و سحر قریشی مدتی باهم در ارتباط بودند. مهدی طارمی بازیکن سابق پرسپولیس در آن زمان با سحر قریشی قرارهای عاشقانه می گذاشت. عکس های عاشقانه مهدی طارمی و سحر قریشی در آتلیه بسیار جنجالی بود. سحر قریشی روز گذشته در سریال نیسان آبی نام مهدی طارمی را به عنوان خویشاوند به زبان آورد اما در لحظه گفتن مهدی طارمی، صدای سحر قریشی قطع شد.منبع: وقت صبح

دیدگاه شما

خبرنامه