فاجعه، هالک ایرانی با اتفاق جدید دوباره بدبخت شد

تاریخ ارسال : 19 مارس 2022 ساعت : 11:08 ق.ظ 0 نظر
Print Friendly, PDF & Email
فاجعه، هالک ایرانی با اتفاق جدید دوباره بدبخت شد

هالک ایرانی توسط رقیب برزیلی‌ هم‌نامش به مبارزه طلبیده شد و به زودی دو تن از بزرگ‌ترین مردان قدرتمند جهان درون رینگ با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از وقت صبح، هالک ایرانی با نام واقعی سجاد غریبی، با ۱۷۶ کیلوگرم وزن و ۱۸۲ سانتیمتر قد در حال حاضر در حال آماده‌سازی برای مسابقه با مارتین فورد بریتانیایی، ملقب به ترسناک‌ ترین مرد جهان است که قرار است ۳۰ آوریل (۱۰ اردیبهشت) در سالن O۲ Arena لندن برگزار شود.

هالک برزیلی با ۱۰۴ کیلوگرم وزن و یک متر و ۷۶ سانتیمتر قد به‌طور قابل‌توجهی از همنام ایرانی خود ظاهر کوچک‌تری دارد. روماریو دو سانتوس آلوز Romario dos Santos Alves با نام مستعار هالک برزیلی، در سال ۲۰۱۹ سجاد غریبی را به مبارزه طلبید و گفت: «من به وزن ۱۲۰ کیلو می‌رسم، تو هم تا ۱۲۰ کیلو پایین می‌آیی و بعد سرت را از تنت جدا می‌کنم.»

هالک ایرانی اخیرا در شبکه‌های اجتماعی واکنش نشان داد و گفت: «شجاع باش و به جای پنهان شدن پشت اسپانسرهایت مرا به مبارزه دعوت کن.» او نوشت: «من آماده مبارزه‌ام. درون رینگ به من نشان بده چه حرفی برای گفتن داری.»

هالک برزیلی سجاد غریبی را به مبارزه طلبید

اما سجاد غریبی پیش از رویارویی با رقیب برزیلی باید به فکر گذشتن از سد مارتین فورد، کابوس بریتانیایی باشد. این دو سنگین‌وزن ماه گذشته در دبی با یکدیگر رو در رو شدند؛ دیداری که حواشی بسیاری در پی داشت و با هل دادن سجاد غریبی توسط فورد و زمین خوردن هالک ایرانی همراه بود. اما غریبی همچنان به پیروزی خود در مبارزه با فورد اطمینان دارد و قول داده که سر فورد را از تنش جدا کند.منبع: وقت صبح

دیدگاه شما

خبرنامه