قیمت انواع تورهای به مقصد ایروان دراسفند ماه ۱۴۰۰

تاریخ ارسال : 10 مارس 2022 ساعت : 11:02 ق.ظ 0 نظر
Print Friendly, PDF & Email
۴ شب سفر به ایروان ارمنستان چقدر پول می خواهد؟ + جدول

قیمت انواع تورهای به مقصد ایروان دراسفند ماه ۱۴۰۰ به شرح جدول زیر است؛

ایروان، یکی از مهم‌ترین و پربازدیدترین نقاط توریستی کشور ارمنستان به شمار می‌رود. شهری که با خودنمایی کوه‌های آرارات در پس‌زمینه‌اش شهرت دارد. البته از جمله دلایلی که بسیاری از ایرانی‌ها را وسوسه می‌کند تا از این شهر بازدید کنند، دسترسی آسان و هزینه‌های مناسب سفر است.

چرا که ارمنستان، این کشور آسیایی از همسایه‌های شمالی کشور ماست و با یک سفر زمینی و کوتاه هم می‌توان به ایروان رسید.با این همه نزدیکی جغرافیایی و هزینه‌های پایین تنها انگیزه برای سفر به ارمنستان نیستند و بازدید از جاذبه‌های تاریخی شهر، شرکت در جشن‌های مختلف مسیحیان و البته بازدید از طبیعت اطراف پایتخت، از دیگر دلایل بازدید از ایروان محسوب می‌شوند.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی این هفته، برای ۴شب اقامت درهتل ۵ ستاره Hotel National قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۱۰,۵۵۰,۰۰۰ تومان وقیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۱۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این درحالی است که هتل ۴ ستاره Bella برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را ۷,۹۵۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۸,۶۰۰,۰۰۰ تومان تعیین شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

هتل درجه هتلنوع اتاققیمت(هرنفر/تومان)
Hotel National۵۲ تخته۱۰,۵۵۰,۰۰۰
Hotel National۵۱تخته۱۴,۲۰۰,۰۰۰
Royal Plaza۴۲ تخته۸,۹۵۰,۰۰۰
Royal Plaza۴۱تخته۱۰,۴۰۰,۰۰۰
Metropol Armenia۴۲ تخته۸,۸۵۰,۰۰۰
Metropol Armenia۴۱تخته۹,۷۵۰,۰۰۰
Holiday Inn Exspress۴۲ تخته۸,۶۰۰,۰۰۰
Holiday Inn Exspress۴۱تخته۹,۷۵۰,۰۰۰
Ararat۴۲ تخته۸,۶۰۰,۰۰۰
Ararat۴۱تخته۹,۷۵۰,۰۰۰
Shirak۴۲ تخته۸,۲۵۰,۰۰۰
Shirak۴۱تخته۹,۷۵۰,۰۰۰
Bella۴۲ تخته۷,۹۵۰,۰۰۰
Bella۴۱تخته۸,۶۰۰,۰۰۰

دیدگاه شما

خبرنامه