هزینه اقامت در هتل های لوکس استانبول چقدر است؟ + جدول

تاریخ ارسال : 26 فوریه 2022 ساعت : 11:04 ق.ظ 0 نظر
Print Friendly, PDF & Email

قیمت انواع تورهای گردشگری هوایی به مقصد استانبول در اسفند ماه ۱۴۰۰ به شرح جدول زیر است؛

به گزارش اقتصاد آنلاین، بارها شنید‌ه‌اید که استانبول یک شهر تاریخی و پر قدمت است. اکنون قبل از اینکه سراغ اطلاعات کاربردی‌تر راهنمای سفر به استانبول برویم به گذشته این شهر اشاره می‌کنیم.  نوشیدن یک قهوه ترک در کافه‌های خیابان استقلال در کنار ترامواهای کلاسیکِ قرمز رنگ، ایستاده نگریستن به عظمت مسجد آبی یا کشتی‌سواری در مرز آسیا و اروپا برخی از کارهایی‌ست که تنها در استانبول می‌توان تجربه کرد، استانبول جایی‌ست که هر ماجراجویی برای یک بار هم که شده باید ساک یا کوله‌اش را جمع کند و راهی این شهر باستانی شود.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی این هفته، برای ۷شب و ۸ روز اقامت در هتل ۵ ستاره Divan Hotel Taksim قیمت اتاق ۲ تخته را ۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را ۲۸,۷۰۰,۰۰۰ تومان اعلام کرده است.

این در حالی است که هتل ۵ ستاره Fraser Palace برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را ۱۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را ۲۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

هتل / ۵ ستارهنوع اتاققیمت (هر نفر/تومان)
Divan Hotel Taksim۲تخته ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
Divan Hotel Taksim۱تخته۲۸,۷۰۰,۰۰۰
Fraser Palace۲تخته ۱۴,۹۰۰,۰۰۰
Fraser Palace۱تخته۲۴,۵۰۰,۰۰۰
Elite World Hotel۲تخته ۱۵,۸۰۰,۰۰۰
Elite World Hotel۱تخته۲۰,۲۰۰,۰۰۰
Point Hotel Taksim۲تخته ۱۶,۲۰۰,۰۰۰
Point Hotel Taksim۱تخته۲۹,۲۰۰,۰۰۰
Titanic City Hotel۲تخته ۱۶,۱۰۰,۰۰۰
Titanic City Hotel۱تخته۲۹,۰.۰,۰۰۰

دیدگاه شما

خبرنامه