قانون اصلی ثروتمند شدن لو رفت

تاریخ ارسال : 30 مارس 2022 ساعت : 10:39 ق.ظ 0 نظر
Print Friendly, PDF & Email

اسرار پنهان و قانون پولی برای ثروتمند شدن

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از نمناک، آیا تا به حال به این فکر کرده اید؛ چرا با وجود این که فرصت‌ های زیادی داشته اید اما نتوانسته اید پولدار شوید؟ آیا افرادی را دور و برتان دیده اید که حسرت پولدار و ثروتمند بودن آن ها را خورده‌ باشید و تعجب کرده اید که آنها چگونه توانستند این کار را انجام دهند؟ در این قسمت قصد داریم قوانین ثروتمندی را به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

قدرت تبادل و مبادله

این قدرت بستگی به این دارد که شما چه سرویس یا خدماتی را ارائه می دهید. پس قبل از این که به دنبال کسب ثروت باشید، اول سعی کنید قدرتِ خود در تبادل را بالا ببرید. به عنوان مثال اگر شما چوب داشته باشید اما هیچ کبریتی وجود نداشته باشد که بتوانید آن را آتش بزنید، یعنی عملاً کار بی فایده ای انجام داده اید. پس قدرت تبادل اهمیت زیادی دارد؛ باید ببینید که قرار است چه چیزی را بدهید و در ازایش چه چیزی را دریافت کنید.

دست دادن

قدرت فراوانی

به قدرت فراوانی فکر کنید. به سیستم بانکی توجه کنید. خیلی از افراد هستند که پول زیادی را در سیستم بانک سرمایه گذاری کرده اند اما هیچ گاه به یکباره پولِ کلانی را برداشت نمی کنند؛ یعنی پول مدت زمان زیادی داخل حساب آنها می ماند، بدون اینکه از آنها استفاده شود. در واقع خودشان آن را سرمایه گذاری کرده اند اما شما باید یاد بگیرید همزمان ثروتِ خود را نیز افزایش دهید. یعنی با پول، پول خود را اضافه کنید که به آن قدرت فراوانی گفته می شود.

قانون پایتخت

پایتخت هر کشوری همیشه پیشرفته‌ تر است. شما باید سعی کنید پول خود را در پایتخت سرمایه گذاری کنید. هر چه کسب و کار شما به پایتخت نزدیک تر باشد، قطعاً درامد بیشتری خواهید داشت.

قانون پس انداز

در کنار این که شما باید پول تان را به جریان بیندازید، از طرفی باید پس انداز هم کنید. توصیه ما این است که هر ماه یک دهم پول خود را سرمایه گذاری و پس انداز کنید که می تواند در روز های سختی به شما کمک کند.

پس انداز کردن

قانون مذاکره

اگر در بیزینس فعالیت می کنید، بسیار مهم است که به مذاکره کردنِ خود دقت کنید. روی حرف زدن تان کار کنید که تاثیر زیادی برای فروختن اطلاعات و اجناس شما دارد و قطعا به موفقیت نزدیک تر خواهید شد.

قانون زمانبندی

باید به زمان خیلی توجه کنید. وقتی که می خواهید در مورد چیزی مهم تصمیم بگیرید، باید به زمان خود اهمیت دهید و سعی کنید که دیسیپلین و نظم کافی را به وجود بیاورید.

قانون پارکینسون

قانون پارکینسون در ثروت اهمیت بسیار زیادی دارد. شما باید در این قانون خودتان را عادت دهید که همیشه خرج تان کم تر از درآمدتان باشد. بعد از مدتی می فهمید که چه قدر پیشرفت کرده اید.

کیف پول

قانون سرمایه گذاری

در کنار هر شغل یا فعالیتی که دارید، باید سرمایه‌گذاری کردن را یاد بگیرید و بر اساس آن پیش بروید، زیرا اگر سرمایه ‌گذاری نداشته باشید، قطعاً کارتان به هم می ریزد و به پیشرفت قابل توجهی نخواهید رسید.

قانون صبر و شکیبایی

همه این پیشرفت ها و اتفاقات؛ لازمه این است که صبر داشته باشید‌. شما نمی توانید یک شبه یا حتی یک ماهه یا یک ساله به آن ثروتی که می خواهید؛ برسید. همه اینها نیازمند رعایت مجموعه‌ای از اصول، قوانین و در کنارش داشتنِ صبر بالا است.

قانون جذب

قانون جذب حرف اول را می‌ زند. قانون جذب باعث می‌ شود که شما مانند یک اهنربا شوید و ثروت را جذب کنید؛ پس افکار منفی را کنار بگذارید و بدانید لایق این هستید که ثروتمند باشید.

قانون علاقه

شما زمانی می توانید از یک کار؛ ثروت و درآمد کافی را کسب کنید که به آن علاقه داشته باشید و هر روز با شور و اشتیاق آن را دنبال کنید و این قانون را نادیده نگیرید.منبع: نمناک

دیدگاه شما

خبرنامه