عقب نشینی قیمت ها در بازار خودرو/ کاهش ۶ میلیونی قیمت کوییک

تاریخ ارسال : 18 مه 2022 ساعت : 5:22 ب.ظ 0 نظر
Print Friendly, PDF & Email

بازار خودرو که از ابتدای سال با جهش قیمت همراه بود بالاخره عقب نشینی کرد و نگاهی به معاملات انجام شده امروز نشان می دهد که اکثر خودروهای پر تقاضا کاهش چند میلیونی را تجربه کرده‌اند.

پژو ۲۰۶ در بازار امروز در ادامه روند کاهشی با ثبت ۳ میلیون کاهش دیگر به ۳۱۳ میلیون تومان رسید. ۲۰۶ تیپ ۵ فول مدل  ۱۳۹۹ که هم با ۱ میلیون کاهش ۳۵۶ میلیون تومانی شد.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما مدل ۱۴۰۱ هم با ۵ میلیون کاهش همراه بود و ۴۱۵ میلیون تومان معامله شد. نسخه اتوماتیک و در مدل ۱۴۰۰ که دیروز هم بدون تفییر بود امروز هم بدون تغییر ۵۹۰ میلیون تومان معامله شد. نسخه دنده ای با سقف فلزی و مدل ۱۴۰۱ با ۲ میلیون کاهش به ۴۰۰ میلیون تومان رسید.

پژو ۴۰۵ در نسخه GLX و بنزینی در مدل ۱۳۹۹ همانند برخلاف روند بازار، افزایشی بود و با ۳ میلیون تومان افزایش ۲۹۰ میلیون معامله شد. همین خودرو در نسخه دوگانه سوز همچنان قیمتش بدون تغییر است و پس از ورود به کانال ۳۰۰ میلیونی بر روی همین قیمت مانده است.

پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱ با ۴ میلیون تومان کاهش ۳۸۴ میلیون تومان معامله شد. این خودرو در مدل ۱۴۰۱ و با موتور XU۷  هم دو میلیون کاهش داشت و همچنان ۳۱۷ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۲۰۰۸ هم بدون تغییر و پس از افزایش دیروز، ۱ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان معامله شد.

سمند LX در مدل ۱۴۰۱ پس از افزایش دیروز و بدون تغییر ۳۰۵ میلیون تومان قیمت خورد.

سورن پلاس پس از چند روز جهش با ۵ میلیون تومان کاهش به قیمت ۳۸۰ میلیون تومانی رسید.

دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ با ۲ میلیون کاهش و پس از ۴ میلیون افزایش در روز گذشته، ۳۹۶ میلیون تومان معامله شد. در نسخه توربو اتوماتیک بدون افزایش با قیمت ۵۱۰ میلیون تومان معامله شد.

تارا اتوماتیک همچنان در لیست خودروهای بدون تغییر قیمتی قرار گرفته است و بدون تغییر ۵۹۵ میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای اما با ۵ میلیون کاهش ۴۶۵ میلیون تومان معامله می شود.

رانا پلاس پس از ورود به کانال ۳۰۰ میلیونی امروز بدون تغییر همان ۳۰۲ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو اما در نسخه با سقف شیشه ای با ۵ میلیون کاهش همراه بود و ۳۳۰ میلیون تومان معامله می شود.

پراید ۱۱۱ که با بازگشت به روند صعودی به ۲۰۷ میلیون تومان رسیده بود امروز را پس از چند روز ثبات بالاخره یک میلیون تومان عقب نشینی کرد و ۲۰۶ میلیون تومان معامله شد. نسخه ۱۳۱ هم با ۱ میلیون تومان کاهش به ۱۸۲ میلیون تومان رسید

کوییک اتوماتیک پلاس در مدل ۱۴۰۱ بدون افزایش به قیمت ۳۵۲ میلیون تومان معامله می شود. نسخه ساده و دنده ای این خودرو اما کاهش بود و با ۶ میلیون کاهش دیگر ۲۲۶  میلیون تومان معامله شد.

تیبا هاچبک در نسخه ۱۴۰۱ با ۲ میلیون تومان کاهش، ۲۰۸ میلیونی شد. نسخه صندوقدار و درمدل ۱۴۰۱ هم با ۲ میلیون کاهش ۱۹۷ میلیون تومان معامله شد.

شاهین در مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر ۳۷۵ میلیون تومان معامله می شود. قیمت مدل ۱۴۰۱ در بازار هم بدون افزایش ۴۰۰ میلیون تومانی ماند.

دیدگاه شما

خبرنامه