تتلو سحر قریشی را طلاق داد / ادعای جنجالی درباره اعتیاد سحر قریشی

تاریخ ارسال : 22 مه 2022 ساعت : 12:23 ب.ظ 0 نظر
Print Friendly, PDF & Email

تتلو با انتشار یک استوری جنجالی خبر جدایی از سحر قریشی را اعلام کرد و گفت دوباره مجرد شده است!

چندماهی می‌شود که سحر قریشی خبر ازدواجش با امیر مقصودلو را تایید کرده است. رابطه این دو سلبریتی که درحال حاضر در ترکیه زندگی می کنند حاشیه های زیادی به همراه داشته است. سحر قریشی به خواسته های تتلو تن می دهد و از حجابش گرفته تا مدل تتوهای بدنش همگی به سبک و علاقه آقای خواننده صورت می گیرد. حالا امیرحسین مقصودلو با انتشار یک استوری عجیب نوشت: 

من نمیفهمم این زنا چشونه!! واقعا مشکل دارن!! من واقعا دوست نداریم این وضعیت رو! از همین الان مجرد بودن خودمو اعلام می کنم!

تتلو در ادامه مدعی اعتیاد سحر قریشی شد و نوشت: خانم قریشی اعتیاد دارن راستش یه روز مواد بهشون نمیرسه یه جور دیگه میشن!! من خودمم معتادم بدتر از اون! لطفا خانواده ش بیان تحویلش بگیرن!

تتلو سحر قریشی را طلاق داد

دعوای عجیب و باورنکردنی سحر قریشی و امیر تتلو​

اولین دعوا بین امیر تتلو و سحر قریشی بابت ارتباطات کلامی خانم بازیگر با کارگردان های مرد رقم خورد و خانم بازیگر با انتشار یک استوری در اینستاگرامش از این بابت از تتلو عذرخواهی کرد.

 صحبت کردن سحر قریشی با کارگردانهای مرد باعث  بحثی بین او و تتلو شد و در این میان آقای خواننده اعلام کرد حالا  که حاج خانوم سحر جواب کارگردانهای مرد را می دهد، من هم با طرفداران خانوم صحبت خواهم کرد.

این اتفاقات باعث شد که سحر قریشی در اینستاگرامش متنی را استوری کرد و از این  طریق از امیر تتلو دلجویی و عذرخواهی کرد.

سحر قریشی

این حرکت و اقدام سحر قریشی  بسیار عجیب است و نشان می دهد شخصیت او به کلی تغییر کرده و عشق او به آقای خواننده تا حدودی واقعی است.سحر قریشی جدیدا به خواسته های تتلو تن می دهد و از حجابش گرفته تا مدل تتوهای بدنش همگی به سبک و علاقه آقای خواننده صورت می گیرد.

دیدگاه شما

خبرنامه