توضیح همسر سابق امین حیایی درباره تغییر جنسیتش

تاریخ ارسال : 05 سپتامبر 2022 ساعت : 12:41 ب.ظ 0 نظر
Print Friendly, PDF & Email

مونا بانکی پور در واکنش به شایعه تغییر جنسیتش نوشت: عجب ملت عجیبی هستیم البته منظورم همگی نیست عده خاصی هستن یه توضیحی بدم واسه اون بعضی ها که نمیفهمن و محدوده زندگیشون تا سرکوچه بودم و ادم شبیه من هیچ جای دنیا ندیدن عرض کنم که دوستان من ترنس نیستم و تغییر جنسیت ندادم با احترامی که واسه همه ترنس ها قائل هستم خودم نیستم اگر بودم ترسی نداشتم و اعلام میکردم.

واکنش مونا بانکی پور به شایعه تغییر جنسیتش

دوست دارم موهامو کوتاه کنم لباس اسپرت بپوشم در ارامش فکر نکنم به کسی ربطی داشته باشه اگر توضیحی دادم دیدم واقعا درکی وجود نداره خواشتم روشن بشین که اینقدر اسون قضاوت نکنین در ضمن بهتره سکوت من نشکنه چون اگر سکوتم بشکنه خیلی حرفا دارم!!!!!!!!!!

توضیح همسر سابق امین حیایی درباره تغییر جنسیتش / قضاوت نکنید؛ خیلی حرفا دارم!

بیوگرافی مونا بانکی پور

مونا بانکی پور در یک خانواده هنری بدنیا آمد. مادرش فرزانه داوری متولد ۱۳۳۸ از بازیگران قبل از انقلاب می باشد که چندین سال در آمریکا هم حضور داشت. داوری در سال ۱۳۹۵ در سریال شبکه جم بازی کرده است.

ازدواج مونا بانکی پور با امین حیایی

مونا بانکی پور در سال ۱۳۷۴ با امین حیایی ۲۵ ساله که هنوز در اول مسیر بازیگری بود ازدواج کرد اما این زندگی بعد از یکسال با بدنیا آمدن فرزندشان دارا به طلاق ختم شد.

جنجال بر سر حضانت دارا حیایی

اوایل جدایی سر حضانت دارا با امین حیایی به مشکل خورد اما با گذشت مدتی همسرش امین حیایی رضایت داد دارا، پیش مادرش بزرگ شود خانم بانکی پور بصورت حرفه ای در سریال خواب و بیدار بکارگردای مهدی فخیم زاده در سال ۱۳۸۱ در نقش همسر دانیال حکیمی بازی کرد. سپس در فیلم خانه ای در شن سال ۸۲ نیز حضور داشت، اما بعدها به همراه پسرش مدتی به خارج از کشور مهاجرت کرد.

دیدگاه شما

خبرنامه