رونمایی از نیسان مورانو ۲۰۲۳

تاریخ ارسال : 24 آگوست 2022 ساعت : 12:05 ب.ظ 0 نظر
Print Friendly, PDF & Email
رونمایی از نیسان مورانو 2023

مورانو یکی از محصولات محبوب و شناخته شده نیسان باسابقه حضور در بازار ایران است. این شاسی بلند باکیفیت اکنون مدل 2023 خود را نیز به بازار جهانی معرفی کرده است.

لوگوی بروز شده نیسان در قسمت های مختلف بدنه و داخل اتاق مشاهده می شود. جزئیات کرومی جلوپنجره نیز همچنان حضور دارند. در بخش ایمنی دستیار ایمنی ۳۶۰ نیسان به عنوان آپشن استاندارد ارائه می شود که مجموعه ای از امکانات روز را شامل می شود.

در فضای کابین نیز سیستم تهویه دونقطه ای اتوماتیک، نمایشگر ۸ اینچی لمسی تنظیمات سیستم سرگرمی با پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اتو از جمله ویژگی های قابل اشاره هستند.

تمامی تریم های مورانو از تپنده ۳.۵ لیتری ۶ سیلندر با ۲۶۰ اسب بخار خروجی استفاده می کنند. البته سامانه تمام چرخ محرک یک آپشن مستلزم پرداخت هزینه اضافه است.
 

مورانو ۲۰۲۳

قیمت مورانو ۲۰۲۳ در بازار آمریکا از ۳۳۶۶۰ دلار آغاز می شود و در گرانترین حالت به ۴۶۹۱۰ دلار می رسد. در جدول زیر قیمت تمامی تریم های مورانو ۲۰۲۳ را مشاهده می کنید:

قیمت مورانو ۲۰۲۳

نکته جالب آن است که تمامی تریم ها در مقایسه با مدل ۲۰۲۲ فقط ۳۵۰ دلار افزایش قیمت داشته اند(اگر شاخص تبدیل دلار  را ۳۰ هزار تومان در نظر بگیریم عددی نزدیک به ۱۰ میلیون می شود برای یک سال بالا رفتن مدل).

البته تغییرات جدید این خودرو فقط شامل لوگوی بروزشده و تنوع بیشتر رنگ قابل سفارش است اما به هر ترتیب ثبات قیمت و نوسان کمتر از ۴۰۰ دلار برای یک سال نیز قابل توجه خواهد بود./ عصرایران

دیدگاه شما

خبرنامه