شلیک مرگبار ۳ گلوله زن جوان به شوهرش در غرب تهران

تاریخ ارسال : 20 سپتامبر 2022 ساعت : 12:37 ب.ظ 0 نظر
Print Friendly, PDF & Email

زن میانسال که در غرب تهران همسرش را به قتل رسانده بود، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستگیر شد و به جنایت هولناک خود اعتراف کرد.

شلیک مرگبار ۳ گلوله زن جوان به شوهرش در غرب تهران

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از  رکنا ،  شهریورماه جاری، رسیدگی به پرونده قتل یک مرد میانسال در غرب تهران در دستور کار محمدتقی شعبانی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جرائم جنایی قرار گرفت.

بررسی‌های ابتدایی تیم جنایی نشان داد، مقتول پشت فرمان خودرو نشسته بوده که از صندلی عقب ماشین بی‌رحمانه هدف شلیک ۳ گلوله قرار گرفته و قاتل پس از ارتکاب این جنایت به مکان نامعلومی متواری شده است.

بدین ترتیب با دستور بازپرس کشیک قتل جسد مقتول برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای شناسایی قاتل، تجزیه و تحلیل‌‌های اطلاعاتی را آغاز کردند.

بررسی‌های تخصصی کارآگاهان دایره ویژه قتل پلیس پایتخت و بازپرس شعبانی از اطرافیان مقتول ادامه داشت تا اینکه همسر مقتول در تحقیقات جنایی اظهارات ضد و نقیضی را درخصوص زمان ترددش هنگام وقوع قتل به زبان آورد.

همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان رصد‌های اطلاعاتی را آغاز کنند که در ادامه با تحقیقات گسترده پی بردند، همسر مقتول زمان وقوع قتل، حوالی محل جنایت بوده است و این زن میانسال به دختران خود گفته که پدرشان برای همیشه از میان آنها رفته است.

تحقیقات همچنان ادامه داشت تا اینکه صبح امروز دوشنبه ۲۸ شهریورماه، زن میانسال در اداره دهم پلیس آگاهی لب به سخن گشود و  به قتل همسر خود در خودروی تاکسی‌اش با شلیک ۳ گلوله بخاطر اختلافات شخصی اعتراف کرد.

در ادامه متن گفت‌وگو با این متهم که دست به این جنایت هولناک زده آمده است:

به چه دلیل همسرت را به قتل رساندی؟

با همسرم  اختلاف و مشکل داشتم و برای همین نقشه قتل او را طراحی کردم!

چگونه همسرت به قتل رساندی؟

ساعت ۸ شب با خودروی تاکسی همسرم از خانه خارج شدیم و به سمت غرب تهران حرکت کردیم اما در میان راه برای سوخت‌گیری خودرو توقف کردیم در این میان با بهانه‌ای در صندلی عقب خودرو نشستم و اسلحه را مسلح کردم و هنگامی که همسرم سرش را روی فرمان خودرو گذاشته بود ۳ گلوله به او شلیک کردم.

چگونه فرار کردی؟

پس ارتکاب این جنایت یک خودرو کرایه کردم و به راهی خانه‌‍ام شدم.

چند فرزند داری؟

۲ دختر؛ ۱۸ و ۲۳ ساله!

به فرزندانت چه گفتی؟

پس از اینکه همسرم به قتل رساندم به دخترانم گفتم پدرشان برای همیشه از میان آنها رفته است!

اسلحه را از کجا تهیه کردی؟

از یکی از استان‌های غربی ایران به مبلغ ۱۱ میلیون تومان خریداری کردم.

به گزارش ، تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط محمدتقی شعبانی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جرائم‌جنایی ادامه دارد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت. منبع: رکنا

دیدگاه شما

خبرنامه