جزئیات و نحوه دریافت ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان برای پدران

تاریخ ارسال : 14 فوریه 2023 ساعت : 11:15 ق.ظ 0 نظر
Print Friendly, PDF & Email
جزئیات و نحوه دریافت 100 گیگ اینترنت رایگان برای پدران

پیرو اعلام وزیر ارتباطات مبنی بر اختصاص ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان به پدرانی که در روز پدر مصادف با میلاد حضرت علی علیه السلام (۱۵ بهمن ماه) صاحب فرزند شده اند، از امروز به مدت دو هفته، ثبت نام برای اختصاص این هدیه از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند در دسترس است.

به گزارش ایسنا، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد پیرو دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص اختصاص بسته هدیه یکصد گیگ اینترنت رایگان به عنوان هدیه پدرانی که در روز میلاد حضرت علی علیه السلام (۱۵ بهمن مصادف با ۱۳ رجب امسال) صاحب فرزند شده اند، به اطلاع می رساند با همکاری سازمان ثبت احوال کشور، سرویس مورد نظر در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند قرار داده شده است.

بر این اساس پدران مشمول این طرح می توانند از امروز به مدت دو هفته با مراجعه به سامانه دولت هوشمند، با تایید شماره تلفن همراه خود که بر اساس کد ملی پدر در سامانه نشان داده شده است، نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند.  

لازم به این توضیح است که پس از پایان مهلت ثبت نام، بسته اینترنت هدیه فعال خواهد شد.

لازم به ذکر است، پدرانی که امسال روز پدر صاحب فرزند شده اند برای دریافت هدیه ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باید  ابتدا به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به آدرسmy.gov.ir مراجعه کنند و وارد سامانه شوند.


سپس پس از یک بار احراز هویت با کلیک بر گزینه ای که بدین منظور درنظر گرفته شده وارد بخش دوم شوند. در این مرحله ضمن انتخاب کد ملی فرزند تازه متولد شده، شماره تلفن همراهی که پدر میخواهد هدیه را بر روی آن دریافت کند نیز انتخاب و در پایان بر دکمه ارسال اطلاعات کلیک شود.
با ثبت صورت گرفته بعد از پایان مدت ثبت نام هدیه درنظر گرفته شده فعال می شود.

دیدگاه شما

خبرنامه