نخستین واکنش باشگاه پرسپولیس به فسخ قرارداد بیرانوند؛ از استقلال شکایت می‌کنیم

تاریخ ارسال : 03 جولای 2023 ساعت : 4:46 ب.ظ 0 نظر
Print Friendly, PDF & Email

هیئت مدیره پرسپولیس، امروز به ریاست حسین شهریاری و با حضور همه اعضا و رضا درویش مدیرعامل باشگاه تشکیل جلسه داد.

 نخستین واکنش باشگاه پرسپولیس به فسخ قرارداد بیرانوند؛ از استقلال شکایت می‌کنیم

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز (دوشنبه) با حضور همه اعضا تشکیل جلسه داد و برای شروع تمرینات، پرداخت مطالبات تیم، اردوی آماده‌سازی و همچنین پیگیری‌های حقوقی در موضوع علیرضا بیرانوند و احتمال اغوای این بازیکن مصوباتی داشت.

در این جلسه مصوب شد با توجه به اینکه تا پایان فصل، 85 درصد مطالبات اعضای تیم پرداخت شده بود، نسبت به پرداخت مابقی مطالبات بازیکنان در سریع‌ترین زمان اقدام لازم صورت بگیرد و برای این منظور هماهنگی‌هایی انجام شد.

همچنین با توجه به حضور یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم ضمن استماع نظرات و دغدغه‌های وی مصوب شد با اعلام برنامه از سوی وی، تمرینات سرخپوشان آغاز شود. در این جلسه درخواست سرمربی محترم تیم، برنامه‌های اردوی آماده‌سازی در ترکیه نیز مطرح و مصوب شد.

از دیگر موضوعات مطرح شده در نشست امروز هیئت مدیره، موضوع فسخ قرارداد از سوی علیرضا بیرانوند و احتمال اغوای وی توسط یکی از باشگاه‌های حاضر در لیگ‌ برتر بود. براساس مصوبه هیئت مدیره مقرر شد باشگاه پرسپولیس موضوع را در مراجع حقوقی و انضباطی از جهت تلاش برای اغوای بازیکن تحت قرارداد توسط باشگاه رقیب و همچنین بازگشت بازیکن و ادامه قرارداد با توجه به پرداخت تا 90 درصد و همچنین مقررات ناظر بر نقل‌وانتقالات فوتبال ایران تحت پیگیری قرار بدهد. منبع: تسنیم

دیدگاه شما

خبرنامه