برداشت از حساب یک مرده

تاریخ ارسال : 18 دسامبر 2021 ساعت : 11:09 ق.ظ 0 نظر
Print Friendly, PDF & Email

همزمان با کشف جسد مردی میانسال در تهران، تیم جنایی پایتخت در تحقیقات خود دریافت کارت بانکی این مرد در دست دو مرد جوان بوده که با آن تلفن همراه خریده‌اند.

به‌گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، روز اول آذر ماه امسال، زن میانسالی به کلانتری جوادیه رفت و از ناپدید شدن همسرش خبر داد و گفت: همسرم اردشیر کارمند یک شرکت است و دو روز قبل برای انجام کاری در سبزه میدان از خانه خارج شد. بعد از آن هرچه با تلفن همراه او تماس گرفتم، خاموش بود.

با شکایت زن جوان پرونده‌ای در شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت تشکیل شد و به دستور بازپرس مصطفی واحدی، تحقیقات برای یافتن اردشیر در دستور کار قرار گرفت.در حالی که تحقیقات برای یافتن وی ادامه داشت، روز چهارم آذر جسد مرد میانسال در حوالی میدان شوش، کشف و در ادامه بررسی‌ها، مشخص شد که از حساب این مرد حدود 50 میلیون تومان برداشت و با این پول تلفن همراه و وسایل دیگری خریداری شده و همچنین در یکی از پمپ بنزین‌ها با کارت وی پول برای سوخت‌گیری برداشت شده است. مأموران بلافاصله راهی پمپ بنزین شده و در بازبینی دوربین‌های پمپ بنزین، تصویر دو مرد جوان به‌دست آمد که با کارت بانکی اردشیر، به خودروی پرایدشان بنزین زده بودند. سرانجام از روی شماره پلاک خودرو، هویت سرنشینان آن شناسایی و دو مرد جوان دستگیر شدند، اما متهمان مدعی شدند اردشیر را نمی‌شناسند و کارت او را مردی به‌ نام امیر به آنها داده است. یکی از متهمان گفت: امیر به ما کارت بانکی می‌داد و از ما می‌خواست که با آن کارت‌ها خرید کنیم یا پول‌ها را به حساب خودمان و از آنجا به حساب او واریز کنیم. به نوعی می‌خواست ما برای او پولشویی انجام دهیم و بابت کاری که می‌کردیم هم مبلغی را دریافت می‌کردیم.

با توجه به اظهارات دو مرد جوان، تحقیقات برای شناسایی امیر به دستور بازپرس جنایی ادامه دارد.

دیدگاه شما

خبرنامه