برنده جایزه ۱٫۳۵ میلیارد دلاری بخت‌ آزمایی

تاریخ ارسال : 16 ژانویه 2023 ساعت : 10:40 ق.ظ 0 نظر
Print Friendly, PDF & Email
برنده جایزه 1.35 میلیارد دلاری بخت‌آزمایی

تکلیف جایزه 1.35میلیارد دلاری بخت‌آزمایی «مگا میلیونز» جمعه شب و با اعلام شماره‌های بلیت برنده 61.46.45.43.30 مشخص شد.

برنده این جایزه بلیت خود را از یک پمپ بنزینی فعال در شهر کوچکی به نام «لبنان» واقع در ایالت مین که در شمال شرقی آمریکا قرار دارد، خریداری کرده بود. او در این رقابت بر اساس احتمال ۱ به ۳۰۲.۶ میلیون برنده شد تا تکلیف جایزه بخت‌آزمایی «مگا میلیونز» پس از ۲۵ قرعه‌کشی بی‌نتیجه روشن شود.

این دومین جایزه بزرگ «مگا میلیونز» در تاریخ و چهارمین باری بود که این لاتاری جایزه‌ای بالای یک میلیارد دلار داشت. بزرگترین جایزه «مگا میلیونز» در اکتبر ۲۰۱۸ و به رقم ۱.۵۳ میلیارد دلار از سوی یک خریدار بلیت در ایالت کارولینای جنوبی کسب شد.

قرعه‌کشی روز جمعه همچنین هفتمین باری بود که برنده جایزه بزرگ در روز سیزدهم ماه که بر پایه خرافات عدد بدشانسی است، مشخص می‌شود. 

برنده قرعه‌کشی روز جمعه که هویتش از سوی شرکت برگزارکننده این لاتاری محفوظ باقی می‌ماند، جایزه کامل ۱.۳۵ میلیارد دلاری خود را می‌تواند طی ۲۹ سال دریافت کند؛ در غیر اینصورت تنها ۷۲۴.۶ میلیون دلار به طور نقدی و آنی به او پرداخت خواهد شد. 

البته مطابق اعلام شرکت برگزارکننده این لاتاری تا کنون اکثر برندگان ترجیح داده‌اند که با کاهش رقم، جایزه نقدی خود را در اسرع وقت دریافت کنند. 

قرعه‌کشی جایزه بزرگ بعدی از روز سه‌شنبه با توزیع بلیت‌هایی برای رقابت بر سر جایزه ۲۰ میلیون دلاری و گزینه نقدی ۱۰.۷ میلیون دلاری در سراسر ایالات متحده آغاز می‌شود.

دیدگاه شما

خبرنامه